Лекція доцента Любові Осташ в Університеті Масарика в Брно (Чеська Республіка)

21.03.2023 | 20:10

Доцент Любов Осташ 8 березня 2023 року виголосила доповідь “Vývojové tendence moderní ukrajinské urbanonymie” для студентів та викладачів філософського факультету Університету Масарика в Брно (Чеська Республіка). Тема виступу викликала велике зацікавлення та жваву дискусію. Серед слухачів були і студенти-богемісти Львівського національного університету імені Івана Франка Юлія Залипська та Соломія-Анна Кучма, які перебувають зараз у Чехії. Приємною була зустріч і ближче знайомство наших студенток з професором Яною Плескаловою, відомою чеською лінгвісткою, авторкою підручника з історичної граматики чеської мови, яким львівські богемісти послуговуються упродовж років. Студенти та викладачі філософського факультету Університету Масарика в Брно, зокрема доктор Петр Каліна, доктор Татяна Юржічкова, магістр Ева Реутова, подякували за виголошену доповідь та висловили сподівання на подальшу співпрацю чеських та українських науковців.