Лекція про найновіші тенденції й виклики освітнього процесу у вищій школі в Польщі

28.11.2022 | 09:19

У п’ятницю, 25 листопада 2022 року, студенти-полоністи заочної форми навчання (магістранти), а також аспіранти й викладачі кафедри польської філології мали нагоду послухати гостьову лекцію професора Університету Миколая Коперника в Торуні Малґожати Ґембки-Воляк про найновіші тенденції й виклики освітнього процесу у вищій школі в Польщі (“Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi oraz inne problemy dydaktyki w szkole wyższej w Polsce”). Лекція стосувалася сучасних методів навчання, які активізують працю студентів і сприяють кращому навчанню, найновіших змін в організації освітнього процесу, сучасних вимог до особистості університетського викладача, питань взаємовідносин між сторонами навчального процесу, особливостей викладання мовознавчих полоністичних дисциплін у такий спосіб, аби викликати у студентів зацікавлення, спонукати їх до творчих небанальних вирішень мовних і мовознавчих завдань. Лекція викликала жваву дискусію, учасники якої ділилися враженнями про схожі й відмінні риси в полоністичній дидактиці й освітніх тенденціях у Польщі й Україні. Зустріч стала черговим цікавим заходом у безперервній активній співпраці полоністів нашого університету із колегами з партнерського університету в Торуні.