Лекція проф. Їржі Гасіла про чеські реалії для українських богемістів

11.10.2023 | 19:25

Вчора, 10. 10. 2023, відбулася перша онлайн-лекція з циклу занять, які проводять викладачі чеських університетів для українських богемістів. Лекція була присвячена мовним та екстралінгвістичним реаліям та їх рецепції у сучасному чеському і європейському мовознавстві. На лекції були присутні викладачі та студенти з різних закладів освіти Чехії та України , в тому числі і майбутні спеціалісти, які навчаються на різних курсах (бакалаврат та магістратура) кафедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекцію було проведено чеською мовою, що дало змогу студентам вдосконалити свою мовну компетенцію і дізнатися цікаві факти з чеської культури та історії. Цикл лекцій матиме продовження наступного тижня, де проф. Ї. Гасіл розповідатиме про чеську фразеологію.