Лінгводидактичний семінар для викладачів польської мови «Навчання польської мови в ЗВО України»

11.04.2024 | 22:41

8-9 квітня 2024 року викладачки кафедри польської філології Алла Кравчук, Оксана Лозинська та Юлія Стефанишин узяли участь у дводенному лінгводидактичному семінарі для викладачів польської мови «Навчання польської мови в ЗВО України», організованому Інститутом мовознавства Щецинського університету спільно з Інститутом комп’ютерних наук і інформаційних технологій та кафедрою прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Польського національного агентства з питань академічного обміну. Полоністки виступили з актуальними доповідями: Алла Кравчук представила проект порадника з польського синтаксису для українців, Оксана Лозинська та Юлія Стефанишин поділилися досвідом з організації та проведення у Львівському університеті державних сертифікаційних іспитів з польської мови як іноземної.