Літературний текст для підлітків як допоміжний матеріал для вивчення словацької мови як іноземної

01.12.2023 | 19:33

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ

30 листопада 2023 року, у словакістів катедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького відбулася цікава зустріч, на якій викладачка Пряшівського університету, письменниця Анна Тімкова Лазурова (Словаччина) презентувала словацькою мовою нове видання «Svetom cooltových kníh pre deti a násťročných alebo 100 + 1 tipov z pôvodnej a prekladovej literatúry pre deti a tínedžerov». На презентації було продемонстровано приклади роботи з літературним текстом як допоміжним матеріалом для вивчення словацької мови як іноземної.

Щиро дякуємо професорці Яні Кесселовій, лекторці словацької мови і культури в Ужгородському університеті, за запрошення і можливість взяти участь у цікавій зустрічі.