Літня школа для сербістів у рамках 50-го Міжнародного з’їзду славістів

02.12.2020 | 08:43

Карантин – не завада якісному та цікавому навчанню! У цьому на власному досвіді переконались студенти-сербісти IV курсу Соломія Панчишин Соломія та Роман Борис. Соломія та Роман були учасниками літньої школи у рамках 50-го Міжнародного з’їзду славістів, організатором якого є Міжнародний славістичний центр при Белградському університеті. Студенти впродовж двох тижнів у вересні відвідували лекції та практичні заняття з сербської мови, літератури та культури. Незважаючи на те, що цьогоріч з’їзд уперше відбувався в онлайн режимі, все пройшло чудово. Студенти удосконалили та поглибили знання сербської мови, дізналися більше про культуру Сербії та знайшли друзів з різних куточків світу. Студенти розповідають, що були приємно вражені високим рівнем організації, адже усі учасники були розділені на групи відповідно до рівня знання мови та отримували різноманітні завдання (кожен учасник міг надіслати своє виконане домашнє завдання викладачеві та отримати розгорнуту відповідь упродовж доби). А ще, ви не повірите, але наші студенти мали можливість відвідати цікаві музеї та визначні місця Сербії! Кожен учасник з’їзду отримав на свою поштову скриньку посилання на онлайн екскурсії, вистави та фільми. Попри те, що епідеміологічна ситуація змінила формат проведення заходу, Соломія та Роман надзвичайно раді, що їм випала нагода бути учасниками Міжнародного з’їзду славістів 2020 та вдячні за здобуті знання, досвід та отримані сертифікати.