Львів-Вроцлав: міжнародний досвід співпраці

22.09.2017 | 10:15

19 вересня 2017 р. на кафедрі теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету ім. І. Франка відбулася робоча зустріч із викладачами Відділу україністики Інституту слов’янської філології Вроцлавського університету Ганною Урсуленко та Ядвігою Сковрон. Польські колеги розповіли про специфіку роботи Відділу україністики, про основні напрями дослідження та літературознавчі проблеми, над якими працюють. Зокрема, Ганна Урсуленко досліджує сучасні українські утопії/антиутопії/дистопії. Її колега-Ядвіга Сковрон-закінчує роботу над монографією, що присвячена проблемі рецепції перекладної української літератури в Польщі після 1989 року. Дякуємо за гарну розмову та сподіваємось на подальшу плідну наукову співпрацю між Вроцлавським та Львівським університетами.