Львівські студенти-болгаристи на 44 літньому семінарі з болгарської мови та культури у Великотирнівському університеті ім св. Кирила і Мефодія.

11.10.2021 | 10:43

Студентка 2 курсу, болгаристка Марія Олексюк була учасницею 44-го міжнародного семінару з болгарської мови та культури, який проходив у місті Велико Тирново. Семінар відбувався з 12 липня до 1 серпня 2021 р. Програма семінару була цікава і наповнена: – практичні заняття з мови; – теоретичні лекції; – спеціалізовані семінари; – фольклорні семінари; – перегляд фільмів болгарською мовою; – уроки національного танцю Болгарії – хоро; – кулінарні семінари, де можна було скуштувати не тільки болгарські національні страви, а й страви інших країн, представники яких були присутні на семінарі. Такі семінари є чудовою нагодою підвищити рівень мови та поринути у атмосферу країни, мову якої вивчаєте!