Магістерські роботи на кафедрі української літератури імені академіка Михайла Возняка

22.09.2023 | 11:23

Шановні магістранти!

Хочете досліджувати секрети художньої творчості класиків українського письменства? Цікавитеся вивченням давньої літератури? Бажаєте пізнати секрети педагогічної майстерності у викладанні українського письменства?
Тоді обирайте тему магістерського дослідження на кафедрі української літератури імені академіка Михайла Возняка.

Вказівник Ваших подальших дій:
1. Спочатку ознайомтеся зі списком запропонованих тем відповідно до спеціальності (035.01 або 014.01).
2. Перед обраною темою зазначте свої особисті дані (лише у форматі Google Диску).
3. Заповніть Google Форму за покликом.
4. Напишіть заяву, у якій зазначте кафедру, на якій хочете спеціалізуватися, тему роботи й наукового керівника та  подайте заяву у деканат.

Обіцяємо цікаве літературознавче дослідження.