Магістрант кафедри сходознавства відвідав Summer Anime and K-pop Fest

08.08.2024 | 16:02

7 серпня студент-магістрант Володимир Москалюк разом з іншими студентами та випускниками кафедри сходознавства відвідав фестиваль K-POP та аніме у Львові. Багато людей одягнулися в костюми і подати себе на сцені в образах своїх улюблених аніме-персонажів. Окрім косплей-дефіле, відвідувачі могли насолодитися каверами на японські пісні та виступами з каверденсу інших учасників дійства. Також усі мали змогу придбати чи виграти у конкурсі аніме продукцію і взяти участь у благодійному аукціоні, проведеному для підтримки Збройних Сил України. Кульмінацією заходу був виступ гостей з Японії, а саме: співаків “Hance” та “SANA”. “Hance” скасував свій тур Японією, щоб приїхати і підтримати Україну, незважаючи навіть на те, що отримував від друзів повідомлення про занепокоєння стосовно такої небезпечної поїздки. “Ви не самотні”, – заявив він зі сцени. Виконавець “SANA” зіграв на гітарі національний гімн України! Після заходу всі охочі мали змогу придбати продукцію “Hance” та “SANA”, отримати автографи та сфотографуватися на згадку.