Міжнародна (43-тя) наукова шевченківська конференція «Тарас Шевченко і сучасна суспільно-культурна ситуація»: запрошення

12.10.2023 | 11:30

Черкаська обласна військова адміністрація та обласна рада

Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Українська вільна академія наук у Нью-Йорку

Інститут словацької літератури Словацької академії наук

Кафедра української мови і літератури Загребського університету (Хорватія)

Кафедра україністики Інституту східнослов’янських філологій Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща)

Осередок Наукового товариства Шевченка в Черкасах

Шановні пані й панове!

24-25 квітня 2024 року в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького відбудеться Міжнародна (43-тя) наукова шевченківська конференція «Тарас Шевченко і сучасна суспільно-культурна ситуація», присвячена 210-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, з найширшим спектром досліджуваних проблем (у т. ч. зі сфер історії, філософії, політології, психології тощо), звісно, з дотичністю до слова, ідей і постаті Тараса Шевченка. Зокрема, осмислення із проєкціями на сьогодення Шевченкових історіософських, антиімперських, антимілітарних позицій, ідей козакофільства, слов’янофільства, національних, демократичних, родинних цінностей і т.д.

Проведення конференції планується в змішаному (онлайн/офлайн) форматі.

Проїзд, проживання і харчування – за рахунок учасників конференції. Проживання – в готелях і студентських гуртожитках (просимо вказати бажане місце поселення). Місце харчування надається. Детальніше…

Заявки на участь у конференції подавати до 1 квітня 2024 року за адресою: 18031, м. Черкаси-31, бульвар Т. Шевченка, 81, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, кафедра української літератури і компаративістики. Контактний телефон – 0975507707, e-mail: kaflit@ukr.net