Міжнародний досвід акредитації освітніх програм

08.07.2022 | 17:11

Викладачі катедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького постійно працюють над вдосконаленням своїх освітніх програм. Це не лише участь у різноманітних вебінарах і семінарах, які організовує НАЗЯВО або Центр забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, зустрічі і консультації з працедавцями і випускниками нашої катедри, але і ознайомлення з досвідом закордонних колег.

Доцентка нашої катедри словакістка Зоряна Гілецька була запрошена і схвалена ректоратом цього університету до складу Спеціалізованої AD HOC комісії щодо дотримання стандартів і критеріїв освітніми програмами «Українська мова і література в комбінації» для бакалаврського і магістерського рівнів освіти на філософському факультеті Пряшівського університету в Пряшеві (Словаччина) як представниця іноземного університету та як авторитетна і шанована представниця української словакістики. Комісія плідно та інтенсивно працювала у відведений період і 8 липня 2022 року завершила свою роботу.