Музеї – це нудно? А от і ні!

25.01.2022 | 09:35

В рамках музейно-архівної практики студенти-славісти ІІ курсу цьогоріч зустрілися з відомим українським істориком, професором, завідувачем катедри історії та філософії Бердянського державного педагогічного університету Ігорем Лиманом.
Професор Лиман поділився зі студентами досвідом створення музейного онлайн марафону #memory_of_museums, який минулоріч надихав студентів. Ідея зародилася під час перебування на строгому локдауні та полягала у щоденній публікації світлин та історій, пов’язаних із відвідинами музеїв у різних куточках світу. Ця ініціатива не залишилась не поміченою і переросла у цікаві флешмоби і марафони. Студенти мали змогу переглянути й презентацію з низкою постів, у котрих було зафіксовано відвідини музеїв Італії, Польщі, Німеччини, Мексики та інших країн. Щиро дякуємо за цікаву лекцію!
Анна Запотічна
Марія Олексюк