Музейно-архівна практика студентів-славістів II курсу

25.01.2022 | 09:29

19.01.2022р. розпочалася “Музейно-архівна практика” студентів-славістів II курсу катедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького.
Вже доброю традицією є розпочинати практику в Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові, багатолітнім директором якого був патрон катедри – Іларіон Свєнціцький. Студенти зустрілися із науковою працівницею музею Людмилою Співак, колишньою випускницею катедри, яка ознайомила студентів з історією музею та запросила до віртуальних екскурсій залами музею. Студенти отримали творчі завдання та виявили бажання по завершенню пандемії прийти та оглянути експозицію музею наживо.

Анна Запотічна
Марія Олексюк
Ліза Прихода

катедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького.

Анна Запотічна
Марія Олексюк