Запрошення до участи в програмі підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Крос-культурна та професійна комунікація»

08.09.2022 | 08:26

Шановні колеги!

29 вересня – 1 жовтня 2022 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка на базі Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації у співпраці з Відділом міжнародних зв’язків та іншими підрозділами Університету відбудеться міжнародна програма підвищення кваліфікації для викладачів та науковців ЗВО України “Крос-культурна та професійна комунікація” / Intensive Excellence Program in Higher Education “Cross-cultural and Professional Communication for University Academics”.

Лектори програми – представники Бірмінгемського університету (Велика Британія), Байротського університету (Німеччина), Люблінського університету імені Марії Складовської-Кюрі (Польща), університету корпорації Softserve, а також керівники міжнародних проєктів, які є викладачами нашого Франкового Університету.

Програма-інтенсив відбудеться в онлайн форматі, робочі мови – англійська (70%) та українська (30%). Критерієм участі в програмі є рівень англійської В1 та вище.

Завантажити (PDF, 482KB)

https://drive.google.com/file/d/1Dyvz7VnNXt3VA6_ne6-7Iu5R7s2DISGe/view?usp=sharing

Після успішного завершення усі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (1 кредит ЄКТС).

Для участі в програмі потрібно заповнити реєстраційну форму до 20 вересня 2022 рокуhttps://forms.gle/QQN5y6uYGkdAnvx3A

детальніше…