Написання студентських наукових праць в контексті словацької мови як іноземної

03.12.2022 | 09:17

Написання студентських наукових праць в контексті словацької мови як іноземної

30 листопада  2022 року студенти-словакісти бакалаврського рівня освіти катедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького прослухали цікаву інформативну лекцію словацькою мовою  Міхаели Мошатьової , заступниці директорки Центру словацької мови як іноземної (SAS) Університету Коменського (м. Братислава, Словаччина) на тему «Akademické písanie v kontexte slovenčiny ako cudzieho jazyka». На лекції було детально розглянуто такі основні питання: структура наукових текстів, особливості їх написання, особливості написання студентських курсових і магістерських робіт, особливості оформлення цитувань і покликань. Особливо цінним для українських студентів був аналіз типових помилок іноземних студентів у написанні наукової роботи словацькою мовою.

Львівські студенти-словакісти отримали нові знання, які логічно доповнять інформацію, отриману на заняттях з дисципліни «Основи наукових філологічних мовознавчих досліджень», й які допоможуть уникнути помилок при написанні наукових робіт як українською, так і словацькою мовами.

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ