02.08.2024 | 09:21
31 липня 2024 року Національна комісія зі стандартів державної мови схвалила текст Стандарту державної мови «Українська мова як іноземна. Рівні загального володіння А1 – С2».
Автори Стандарту ‒ члени робочої групи: Олександра Антонів, старший викладач кафедри українського прикладного мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка (голова робочої групи); Галина Бойко, науковий співробітник відділу україністики Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»; Олена Синчак, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Українського католицького університету. Координатор робочої групи ‒ член Комісії Данута Мазурик.
Дякуємо колегам за роботу. Бажаємо натхнення та міцного здоров’я!
Переконані, що Стандарт державної мови «Українська мова як іноземна. Рівні загального володіння А1 – С2» буде надійним підґрунтям для тих, хто викладає українську мову в усьому світі, укладає підручники та посібники, створює тести з української мови як іноземної, розробляє навчальні програми, організовує школи та курси для всіх охочих вивчити українську мову.
Українська мова – це ключ до України, це мова звитяги і мова любові, це мова української Перемоги!