“Наука – це вона”
16.12.2021
Студенти-болгаристи 4 курсу філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, разом з колегами-україністами з Софійського університету імені Святого Климента Охридського, долучилися до чудової ініціативи Посольства України в Болгарії (Віталій Москаленко, Ірина Козік) – перекладу виставки: “Наука – це вона”, мета якої – розповідати про здобутки українських жінок-вчених, зацікавити молодь у науці. Сьогодні ця виставка відкрилась у столиці Болгарії в Національному політехнічному музеї. Rayna Kamberova
Оля Сорока Українсько-болгарська майстерня перекладу!
![♥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/2665.png)
Детальніше у дописі Посольства України в Болгарії ![♥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/2665.png)
![♥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/2665.png)