Науково-методологічний семінар кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка

24.05.2022 | 20:53

Шановні колеги!

Запрошуємо на науково-методологічний семінар кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка, який відбудеться 27 травня о 10:00.

Тема: Кінематографічний код новелістики Василя Стефаника

Доповідачка: Стефанишин Марія, аспірантка кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка

Модератор: доктор філологічних наук, професор Валерій Корнійчук

Наратив чи кінонаратив: якою є природа естетичного контакту Стефаника-новеліста з читачем? Які нові грані синестетичного способу світосприйняття письменника відкриває перед нами теорія кінооповіді? Як оприявнюється кінематографічний потенціал стефаниківської новели крізь призму українського й світового кіно: вітчизняні екранізації та сюжетно-композиційні паралелі із картинами всесвітньо відомих кінорежисерів.

До семінару можна долучитися на платформі Zoom:

До цікавої зустрічі!