Науковий семінар Відділу фольклористики Інституту народознавства НАН України

27.04.2018 | 21:35

27 квітня 2018 року

відбувся Науковий семінар Відділу фольклористики Інституту народознавства НАН України “Методика фіксації фольклору національно-визвольної боротьби та руху опору українців 1940–1960-х років: досвід попередників та вимоги сьогодення”.

Під час семінару було обговорено актуальні проблеми фіксації та наукового опрацювання фольклорних матеріалів про національно-визвольну боротьбу українців середини ХХ століття. З доповідями виступили співробітники Відділу фольклористики Євген Луньо та Оксана Кузьменко, а також аспірантка Кафедри української фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського національного університету імені Івана Франка Соломія Мазур. Досвідом фіксації та архівного упорядкування фольклорного матеріалу Кафедри української фольклористики поділився доцент Андрій Вовчак.

Організатори семінару щиро дякують усім учасникам за надзвичайно насичене і цікаве обговорення.

Марина Демедюк, науковий співробітник Відділу фольклористики Інституту народознавства НАН України