Навчання львівських полоністок в Ольштині

08.05.2022 | 10:03

21 квітня 2022 р. студенток І-ІV курсів львівської полоністики привітали з початком навчання за програмою Польського національного агентства з питань академічного обміну (NAWA) в Інституті полоністики та логопедії Вармінсько-мазурського університету в м. Ольштин (Польща). Урочисту церемонію підготувала та провела проф. Рената Макаревич. Слова привітання виголосили проректор з міжнародної співпраці ВМУ проф. Павел Вєльгош і декан гуманітарного факультету проф. Маріуш Рутковський.

Доцент кафедри польської філології ЛНУ імені Івана Франка Оксана Лозинська розповіла про львівську полоністику, зокрема про міжнародну співпрацю кафедри, а проф. Рената Макаревич – про співпрацю ольштинської та львівської полоністик. На зустрічі лунала не лише польська мова, а й українська та литовська. Студентки Франкового вишу заспівали пісню «Ой у лузі червона калина», а студенти факультету мистецтв ВМУ, зокрема вокально-інструментальний гурт «Динаміт», підготували концерт, на якому звучали литовські, польські, українські та англійські пісні.