«Невгамовні» словакістки

17.08.2021 | 11:07

Для більшості студентів і викладачів нашого університету серпень – місяць розпалу канікул і відпусток. Але не для львівських словакісток! Якщо студентка-словакістка Христина Зозуля магістерського рівня удосконалювала свої знання з другої слов’янської мови (словенської), навчаючись на літній школі словенської мови, літератури і культури (Любляна, Словенія) , то студентки молодших курсів Софія Недокус та Надія Смольська з 2 по 14 серпня поглиблювали свої знання зі словацької мови, літератури і культури на Літній школі словацької мови і культури Studia Academica Slovaca (Братислава, Словаччина). А викладачі також не пасуть задніх – підвищують свою кваліфікацію на Науково-методичному семінарі для викладачів і вчителів словацької мови, які викладають цю слов’янську мову за кордоном, учасницею якого є наша викладачка – доцент Зоряна Гілецька. Семінар триватиме з 16 по 20 серпня, де викладачі з усього світу прослухають лекції провідних фахівці словацьких університетів з методики викладання словацької мови як іноземної, а також поділяться своїм досвідом, знаннями, методиками, апробованими в українських, американських, австралійських, польських, угорських, австрійських, німецьких та інших університетах – центрах вивчення словацької мови як іноземної.