Обговорення дисертації Шимків Ярини на кафедрі української фольклористики ім. Ф. Колеси

19.10.2023 | 22:15

Сьогодні на на кафедрі української фольклористики ім. Ф. Колеси відбувся науковий семінар, на якому було обговорено дисертацію на звання доктора філософії Шимків Ярини. Модератором заходу виступав завідувач кафедри, проф. Івашків В. М. В обговоренні взяли участь співробітники кафедри: проф. Гарасим Я. І., проф. Довгалюк І. С., доц. Гунчик І. М., керівник аспірантки, проф. Пилипчук С. М., професор кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Легкий М. З. Відбулася жвава наукова дискусія довкола теми паремій як фольклорного жанру та їхнього функціонування. Підчас дискусії було згадано твори провідних українських фольклористів, які займалися пареміологією, а також відзначена наукова новизна пропонованої до розгляду дисертації Шимків Ярини.