«Один день у Франковому університеті»: профорієнтаційна робота філологічного факультету

09.05.2023 | 21:57

9 травня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи «Один день у Франковому університеті» на філологічний факультет завітали учні ліцею імені Василя Симоненка. Вони відвідали Музей історії університету, де прослухали цікаву мінілекцію директора Музею Юрія Гудими. Згодом  Наталя  Тихолоз, директорка Інституту франкознавства, та Зоряна Дрозда, наукова співробітниця установи, розповіли про найцікавіші та малознані факти з життя Івана Франка.

Родзинкою стала зустріч ліцеїстів із в.о. декана філологічного факультету Романом Крохмальним та студентськими лідерами, які підготували чудову презентацію на тему «10 професій для майбутніх філологів» та ознайомили потенційних абітурієнтів із можливостями працевлаштування випускників нашого факультету.

Дякуємо всім, хто долучився! Плекаймо любов до рідного Слова!