Оголошено набір на навчання за програмою офіцерів запасу

24.03.2023 | 10:22

До уваги вступників!

Правила проведення конкурсного відбору громадян України для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2023 році.

Освітня діяльність на кафедрі військової підготовки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного здійснюється відповідно до ліцензії та Наказу Міністерства освіти і науки України від 12.07.17 року № 148-Л “Про переоформлення ліцензій”.

Правила проведення конкурсного відбору громадян України (далі – громадяни) для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2023 році розроблені згідно з законами України “Про вищу освіту”(№ 1556-VII від 01.07.2014 року), “Про військовий обов’язок і військову службу” (щодо підготовки офіцерів запасу) від 10 січня 2012 року, Постанови Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2012 року № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 577 “Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01лютого 2012 року № 48”, спільного Наказу Міністра освіти і науки України та Міністра оборони України від 18 червня 2019 року № 316/833 “Про внесення змін до Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

Правила проведення конкурсного відбору для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу до Академії