Ольштинські будні львівських полоністів

24.05.2022 | 09:22

12 травня студентки катедри польської філології, які зараз перебувають на програмі NAWA в Ольштині, взяли участь в святкуванні Дня родини. Вони допомагали дітям з України порозумітися з аніматорами. В той час як для батьків проводився майстерклас на тему «Підтримка дитини в кризових ситуація» та лекція «Родина з цінностями — це сильна родина». Діти були на заняттях з аніматорами та відвідали «Подорож з класичною музикою» у виконанні музикантів. Також усі мали можливість послухати концерт з елементами української музики фольк-гурту «Горпина».

18 травня львівські полоністи долучилися до святкування Днів Гумана, організованих гуманітарним факультетом Вармінсько-Мазурського університету (Ольштин, Польща).