Ольштинські будні львівських полоністів

09.06.2022 | 14:15

1 червня 2022 р. студентки катедри польської філології ЛНУ ім. Івана Франка, які є учасницями проекту „NAWA”, та викладачі Христина Стельмах і Оксана Лозинська відвідали урочистість присвячену Дню Вармінсько-мазурського університету в Ольштині та концерт у виконанні Гурту пісні і танцю „Кортово”, Університетського оркестру і Вокальної студії.
1-4 червня на території Кортово відбувався студентський фестиваль „Кортовіада”. У рамках святкування було багато концертів відомих польських виконавців, конкурсів для студентів, зокрема змагання за титул „Кращого гуртожитка” та інших цікавих розваг. Улюбленою подією всіх студентів є „Парад факультетів”, де учасники, перевдягнуті в кумедні костюми, ідуть вулицями міста, поки гучно лунає музика. Щороку на цю подію приїжджають студенти з різних куточків Польщі.