Онлайн-зустріч з польськими та литовськими колегами

20.12.2022 | 23:46

19 грудня 2022 року відбулася онлайн-зустріч колективу кафедри польської філології із колегами із Закладу антропологічної лінгвістики Вроцлавського університету (Польща) та Центру польської мови Вільнюського університету (Литва), під час якого було обговорено план роботи в межах міжнародного проєкту, фінансованого Національним агентством академічного обміну Польщі «Тестуй свою польську мову в Литві». Продовженням зустрічі польських, литовських і українських полоністів стало обговорення прослуханої доповіді професора Варшавського університету Пьотра Ґарнцарека “Культурна лінгводидактика, або інтердисциплінарність у викладанні іноземних мов”, яка представила основні тези найновішої науково-дидактичної монографії автора.