Опитування роботодавців та випускників Львівського університету

15.07.2021 | 17:27

Попередній перегляд зображенняШановні колеги!

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом проводить чергове опитування роботодавців та випускників Львівського університету.
Головною метою опитування є визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях.  а також моніторинг працевлаштування випускників. Якими компетенціями і навичками має володіти молодий фахівець, а також можливості ефективної співпраці та комунікації з Університетом
Звертаємось до  усієї факультетської спільноти, а це – викладачі, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, та усі, хто дбає про якісну освіту, із проханням поширити серед випускників і компаній-роботодавців як стейкхолдерів освітнього процесу, із якими Ви співпрацюєте, інформацію про  опитування.

Перехід до анкети для РОБОТОДАВЦІВ за посиланням:

Перехід до анкети для ВИПУСКНИКІВ за посиланням:

Прохання про максимальне поширення та опублікування інформації на офіційних ресурсах  кафедр та соціальних мережах з метою максимального охоплення та залучення компаній-роботодавців та випускників  до опитування.

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом