Про навчання студентів-словакістів на педогогічному факультеті Пряшівського університету

20.02.2024 | 17:44

Катедра слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького, зокрема словакісти, щиро дякують педогогічному факультету Пряшівського університету (Словаччина) в особі продекана з міжнародної співпраці доценту Радославові Руснякові за висловлену довіру і пропозицію співпраці в рамках угоди Еразмус+. Завдяки цій ініціативі словацьких колег, швидкому реагуванні Відділу міжнародних зв’язків Львівського національного університету імені Івана Франка, його керівниці доцентки Оксани Краєвської та Відділу міжнародної співпраці Пряшівського університету в особі пані Єви Ґоґової у надкороткий термін була підписана угода про співпрацю в рамках програми Європейського Союзу Еразмус + між нашими університетами. Дякуємо координатору програми Еразмус + на філологічному факультеті, нашому колезі доцентові катедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького Олександру Моторному за допомогу студентам-словакістам в швидкому оформленні необхідних документів.

Студенти-словакісти бакалаврського і магістерського рівнів освіти нашої катедри вже розпочали навчання в цьому словацькому університеті. Протягом семестру вони зможуть не лише вдосконалювати знання зі словацької мови, але і прослухати надзвичайно цікави курси, зокрема з методики викладання словацької мови, серед яких пропонуються такі дисципліни як «Навчання студентів з розладами аутистичного спектру», «Навчання учнів з синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю», «Інклюзивна освіта», «Підхід до дітей із синдромом CAN», «Навчання учнів з множинними вадами розвитку».

Щиро дякуємо усім колегам за плідну співпрацю а студентам бажаємо цікавого та корисного навчання!

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ