“Перед лицем війни”: презентація серії сучасної української поезії у польськомовних перекладах за участю Кшиштофа Чижевського та Ірини Мулярчук

05.09.2023 | 17:31
8 вересня (п’ятниця) о 12:00  в ауд. 231 філологічного факультету Львівського національного університету відбудеться презентація проєкту “Перед лицем війни / W obliczu wojny” – серії сучасної української поезії у польськомовних перекладах, яку представлятиме польський практик ідей, письменник, філософ і театральний режисер, аніматор культури, лауреат численних премій у галузі культури, президент Фундації “Пограниччя” (Сейни, Польща) і директор центру “Прикордоння мистецтв, культур і народів” Кшиштоф Чижевський. Презентація відбуватиметься за участі випускниці філологічного факультету Львівського університету, асистентки директора Фундації “Пограниччя” у програмі “Пограниччя/Україна” Ірини Мулярчук. Модераторка – професорка кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Олена Галета.
Розмова відбуватиметься польською мовою з українським перекладом.