Перші культурні події у новому навчальному році

08.09.2022 | 15:06

3 вересня 2022 р. в Івано-Франківську студентка 2 курсу львівської полоністики — Софія Даляк, взяла участь в заході під назвою «Narodowe czytanie». Поціновувачі польської культури читали літературу доби романтизму — «Балади і романси» Адама Міцкевича. Унікальність збірки балад виданої в 1822 році у Вільнюсі полягає в тому, що вона вважається початком розвитку жанру балади в польській літературі та маніфестом польського романтизму.

Pierwsze dni studiów i pierwsze wydarzenia kulturalne. Studentka 2 roku polonistyki lwowskiej, Sofija Dalak 3 września 2022 roku wzięła udział w narodowych czytaniach literatury romantyzmu (Iwano-Frankiwsk, Ukraina). Miłośnicy kultury polskiej czytali literaturę romantyzmu — „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Ten zbiór ballad, wydany w 1822 roku w Wilnie, uważany jest za początek rozwoju gatunku ballady w literaturze polskiej oraz za manifest polskiego romantyzmu.