Підготовка до акредитації: семінар “Досвід успішних акредитацій філологічних освітніх програм”

04.04.2024 | 21:14
4 червня 2024 р. представники кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича (завідувач кафедри, доц. Максимів О.Й., доц. Мацкевич А.Р., доц. Стельмах М.Ю., ст. викл. Горошкевич О.Г.) зустрілися зі своїми колегами з філологічного факультету для обговорення досвіду успішної акредитації освітніх програм. Запрошені гості семінару, зокрема проф. З. О. Купчинська, проф. М. І. Гнатюк та проф. В. М. Івашків, як гаранти освітніх програм поділилися своїми міркування про підготовку  до акредитації восени 2023/2024 н. р. Модератор семінару – проф. Г. Мацюк.
 На зустрічі всі присутні дізналися про стратегії командної роботи для якісної підготовки освітніх програм у контексті майбутніх акредитаційних експертиз, зокрема було підкреслено: важливість системного моніторингу навчального процесу, налагодженість комунікації з усіма стейкголдерами (студенти, випускники, роботодавці), ретельність підготовки освітніх документів (робочі програми та силабуси, освітні програми та їхні проєкти, відомості самооцінювання), інтенсифікацію міжнародної співпраці та ліцензування курсів у системі електронного навчання.