Підготовка до акредитації: семінар «Досвід успішних акредитацій філологічних освітніх програм» для членів робочої групи ОП «Прикладна лінгвістика»

05.06.2024 | 21:50

4 червня 2024 р. члени катедри загального мовознавства взяли участь у семінарі на тему «Досвід успішних акредитацій філологічних освітніх програм». Запрошені гості семінару, зокрема проф. З. О. Купчинська, проф. М. І. Гнатюк та проф. В. М. Івашків, як гаранти освітніх програм поділилися своїми міркування про підготовку  до акредитації восени 2023/2024 н. р. Модератор семінару – проф. Г. Мацюк.

Проф. З. О. Купчинська розповіла про системну роботу членів катедри української мови імені професора Івана Ковалика над документацією, підкреслила потребу колективної роботи, важливість протоколів засідання катедри, робочої групи і методичного семінару катедри, роль висвітлення міжнародної співпраці катедри, наявність посібників.

Проф. М. І. Гнатюк проаналізував важливість дуальної освіти, відповідність наукової роботи членів катедри ліцензійним вимогам, запрошення випускників катедри на зустріч з експертами, потребу  фейсбучної сторінки катедри.

Проф. В. М. Івашків підкреслив значення якісно оформлених усіх документів, роль електронних курсів, зустрічі з магістрантами катедри, підписані договори, а також роботу зі студентами з питань академічної доброчесності, важливість якісно оформлених силабусів та програм.

Усі запрошені гаранти програм відповідали на запитання не тільки  присутніх членів робочої групи ОП «Прикладна лінвгістика» (кафедра загального мовознавства), але і членів катедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича.