Підсумок перекладацької практики словакістів

09.02.2024 | 08:58

8 лютого 20024 року у студентів-словакістів завершилася перекладацька практика, яка тривала з 19 січня по 8 лютого 2024 року. Цього року наші студенти набували навичок письмового перекладу наукових і науково-популярних статей. Окрім цього вони мали змогу прослухати дві онлайн лекції наших колег, Зоряни Гук і Лідії Ходи, які поділилися з ними своїм досвідом усного (послідовного, синхронного, нашіптування) перекладу, особливостями перекладу художніх творів, зокрема дитячої літератури. В останній день практики словакісти демонстрували свої презентації, в яких поділилися враженнями від практики, своїм досвідом, труднощами, які виникали при перекладі і шляхами їх подолання. Приємно, що після кожної презентації була жива розмова, було багато запитань один до одного і щирих відповідей.

#Словацька_мова_і_література_ЛНУ_імені_Івана_Франка