Подарунок рідній Кафедрі

01.07.2017 | 14:28

Співробітники Кафедри української фольклористики і Лабораторії фольклористичних досліджень висловлюють щиру подяку Юрієві Герасименку – генеральному директору продюсерської компанії Susy Production – за підтримку дослідницьких проектів Кафедри.

16 червня 2017 року Юрій Герасименко подарував Кафедрі комплект із п’яти якісних цифрових диктофонів Zoom H1n. Цей подарунок виявився вельми символічним – саме напередодні щорічних фольклористичних експедицій, у які Кафедра виряджає своїх викладачів та студентів філологічного факультету спеціалізації “фольклористика”.

Подаровані цифрові диктофони стали суттєвим поповненням наявного арсеналу звукозаписувальної апаратури Кафедри (який, на жаль, не оновлювався уже з 2010 року). Це дасть змогу цього року майже стовідсотково забезпечити студентські експедиційні групи звукозаписувальними пристроями. Поява у технічному арсеналі Кафедри цифрових диктофонів Zoom H1n також відкриває можливість провадити звукозапис фольклорної традиції у форматах, рекомендованих стандартами міжнародних асоціацій фольклористів та архівістів.

Цей подарунок вельми приємний Кафедрі ще й тому, що Юрій Герасименко – випускник Кафедри української фольклористики, дипломований фольклорист-філолог, який запам’ятався активною академічною та громадянською позицією, талановитою грою на бандурі.

Щиро радіємо, що наші випускники пам’ятають й активно підтримують рідну alma mater.