Польсько-українські полоністичні зустрічі – 9 лекцій для полоністів

11.02.2022 | 12:47

10.02.2022 львівські полоністи вчергове взяли участь у міжнародному проєкті “Польсько-українські полоністичні зустрічі – 9 лекцій для полоністів” (організатори: інститут прикладної полоністики Варшавського університету й кафедра слов’янських мов Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника). На четвертій із 9-ти лекцій на тему «Як навчається мозок? Невро-біологічні основи вивчення мови в дидактичному аспекті», яку виголосила доктор Адріана Прізель-Каня із Ягеллонського університету (Польща), студенти другого курсу бакалаврату та магістранти львівської полоністики дізналися багато тонкощів про те, як процеси навчання пов’язані зі специфікою діяльності головного мозку людини. Практичним результатом цієї зустрічі, під час якої розгорнулася цікава дискусія, стали конкретні рекомендації, як «допомогти» нашому мозку вчитися. Лекція була корисною і для студентів, і для викладачів – кожен почерпнув для себе цінні дороговкази на шляху до того, щоб процеси навчання було якнайбільш ефективними.