Практичні заняття студентів-магістрантів зі спеціалізації «Прикладна лінгвістика»

02.10.2023 | 09:32

Магістранти першого курсу Вікторія Петришак, Андрій Мудрий, Ірина Мельник, Юлія Луцишин, Надія Харко, які слухають курс «Лінгвістична експертиза писемного та усного мовлення» (викладачі: проф. Галина Мацюк, проф. Зоряна Купчинська, старший науковий працівник інтитуту мовознавства НАН України Леся Ажнюк), мали практичні заняття  в Міжнародному інституті освіті, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»  та в Науково-дослідному інституті судової експертизи Міністерства юстиції України (20 вересня 2023р.).

Практичне заняття на тему «Творення текстів експертного дискурсу» в Міжнародному інституті освіті, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулося 13 вересня 2023 р.

Заняття провели: директор інституту проф. Ірина Ключковська, к.ф.н., старший науковий співробітник Оксана Горда та к.ф.н., науковий співробітник Оксана Трумко.

На  занятті  присутні: Вікторія Петришак, Андрій Мудрий, Ірина Мельник, Юлія Луцишин, Надія Харко.

Після практичного заняття Віка Петришак, Ірина Мельник та Надія Харко оглянули фонди бібліотеки МІОКу.

Практичне заняття на тему «Творення текстів експертного дискурсу» в Науково-дослідному інституті судової експертизи Міністерства юстиції України відбулося 20 вересня 2023р.

Магістранти  Вікторія Петришак, Ірина Мельник, Юлія Луцишин, Андрій Мудрий  та проф. Галина Мацюк перед початком заняття.

Заступник директора з наукової роботи Наталія Хомич розповідає про види експертиз, які здійснює інститут. Слухають: Ірина Мельник, Андрій Мудрий, Юлія Луцишин.

На занятті  студенти дізналися про теоретичні та прикладні питання проведення судово-лінгвістичних експертиз.

Студенти обговорили роль мовознавчих знань у творенні текстів експертного дискурсу.