Порядок прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти (надіслано в МІН’ЮСТ)

18.03.2023 | 11:46

Шановні абітурієнти!

Ми з радістю повідомляємо, що накази Міністерства освіти і науки України № 276 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році» та № 277 «Порядок прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2023 році» надіслано до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

Під час проведення державної реєстрації до тексту до порядків прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти в 2023 році» можуть бути внесені зміни.

Порядок прийому містить важливу інформацію про всі аспекти вступної кампанії 2023 року: терміни вступної кампанії, перелік конкурсних предметів, та загальні вимоги до Правил прийому та забезпечення прозорості вступу.

Важливо, що у наказі МОН № 276 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році» можна ознайомитися із особливостями прийому на навчання до закладів вищої освіти, зокрема:
🔹термінами реєстрації заяв, проведення конкурсного відбору та зарахування на навчання;
🔹порядком реєстрації заяв для участі у вступних випробуваннях та конкурсних відборах;
🔹організацією та проведенням конкурсного відбору;
🔹спеціальними умовами участі у вступній кампанії;
🔹джерелами фінансування здобуття вищої освіти;
🔹особливостями формування рейтингових списків вступників та надання рекомендацій до зарахування;
🔹порядком реалізації права вступників на обрані місця навчання;
🔹особливостями переведення вступників на вакантні державні місця;
🔹правилами вступу для іноземців;
🔹вимогами до Правил прийому;

Також у додатку до цього наказу ви знайдете важливу інформацію щодо:
🔹переліку предметних тестів єдиного вступного фахового випробування;
🔹оцінювання НМТ 2023;
🔹переліку спеціальностей, на зарахування яких враховується творчий конкурс.

P.S. Згідно з цим порядком правила прийому у 2023 році розробляються відповідно до законодавства України, затверджуються керівником закладу вищої освіти. Розміщуються на офіційному вебсайті закладу вищої освіти та вносяться до ЄДЕБО впродовж місяця після набрання чинності цим Порядком. Правила прийому діють до 31 грудня 2023 року.

Бажаємо успіхів у вступній кампанії 2023 та щиро віримо, що ЛНУ ім. І. Франка стане вашою Alma Mater, де ви будете здобувати якісну освіту та розвивати свої здібності й навички. Тож запрошуємо долучитися до нашого чату, адже тут ми обговорюємо вступ 2023.

І з радістю чекаємо на вас у Франковому університеті!

джерело

Запрошуємо Вас на філологічний факультет!