Презентація фольклористичної студентської експедиції Кафедри української фольклористики імені акад. Філарета Колесси

05.11.2018 | 21:15

У середу, 7 листопада 2018 року, о 18.00 год. в аудиторії 312 (конференцзал філологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка)
відбудеться презентація здобутків фольклористичної студентської експедиції

“Фольклорна традиція Бойківщини (околиці Старого Самбора і Славського)” (червень-липень 2018 року)

Цьогорічна експедиція  – це вже друге польове дослідження, яке відбувається у рамках спільного дослідницько-популяризаційного проекту Кафедри української фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського університету імені Івана Франка та Львівського товариства “Бойківщина”. Ініціатором проекту виступив Андрій Німець, голова товариства “Бойківщина” (м. Львів). Фольклористичну експедицію організували і провели викладачі Кафедри української фольклористики Ірина Федун і Андрій Вовчак. Львівське товариство “Бойківщина” надало вагому інформаційну та фінансову підтримку експедиції.

У програмі презентації:
1. Річна обрядовість і фольклор.
2. Родинно-обрядовий фольклор.
3. Позаобрядовий фольклор.
4. Інструментальна музика.
5. Фольклорні колективи, яскраві виконавці.
6. Виступ студентів-фольклористів.

Запрошуємо усіх!