Презентація книжки Анастасії Салюк “24.12”

08.03.2023 | 19:24

7 березня 2023 року в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книжки “24.12”, авторкою якої є студентка 2-го курсу філологічного факультету Анастасія Салюк. Це повість про віру в Диво, у Мрію, у людей, а головно – у себе. До слова, це друга книга молодої авторки.

Із вступним словом виступила заступниця декана з навчально-виховної роботи Уляна Федорів, яка наголосила на важливості підтримки обдарованої молоді. Окрім цього, привітали А. Салюк і представники студентських організацій, зокрема Микола Спересенко, голова Первинної профспілкової організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, та Анжеліка Кульчицька, заступниця голови Студентського уряду. Презентація відбувалася у форматі дискусії. Модерував зустріч Богдан Швец. Усі охочі могли поставити питання та поділитися особистими рефлексіями щодо книжки.

“Щастя – це вибір. Я обираю щастя!” – так підсумувала розмову Анастасія.

Бажаємо авторці натхнення та віри в себе та мрію!