Про додаткові бали
Шановні студенти!
До вашої уваги інформація про нарахування додаткових балів.
Якщо ви займаєтесь науковою діяльністю чи маєте інші здобутки, є активним член студентської громадської організації чи займаєтесь у спортивній секції або ж у творчому колективі — зверніться до голови організації або керівника.
Заповніть ґуґл-форму в шапці профілю, прикріпивши документи, що підтверджують це.
Усі ваші досягнення мають бути за ІІ семестр 2023/2024 начального року. Заяви приймаємо до 30 травня включно. З актуальними правилами про призначення академічних стипендій ви можете ознайомитись у Додатку №2 про нарахування додаткових балів.
Якщо виникнуть запитання, звертайся до Марії Притули чи Вікторії Кухарської.
Покликання на ґуґл-форму, (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePUeAQFR4KMb64vgg60QzTKDaOUMF7qY3pP6aaS5QMzH7GaA/viewform ) прикріпивши документи, що підтверджують твою діяльність
Крайній термін подання – до 30.05.2024 року!
Покликання на положення:
https://drive.google.com/file/d/1gyjHDHu_4v-KoO_Bqz0CE6wOUMJyy0Gp/view