Про Форум кар’єри 2024

12.04.2024 | 16:50

З 9 по 11 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та компаній-роботодавців відбувся традиційний весняний захід – Форум кар’єри 2024.

У межах “Форуму кар’єри” було проведено 3 тренінги: «Типи інтерв’ю. Як успішно пройти співбесіду», «Стресостійкість – основа продуктивного навчання й успішного працевлаштування», «Ключові компетенції лідера майбутнього – що розвивати для успіху в сучасному світі».

Упродовж трьох днів учасники мали змогу здобути вміння й навички, які, безсумнівно, знадобляться їм при працевлаштуванні.

До заходу долучилися викладачі кафедри: проф. Пастух Т.В., доц. Микитюк В. І, асист. Бомко Л.О.