Про продовження прийому документів для студентів 2-х, 3-х, 4-х курсів, які виявили бажання пройти навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

12.04.2022 | 08:11

Шановні студенти!

Повідомляємо Вам про продовження прийому документів для студентів 2-х, 3-х, 4-х курсів, які виявили бажання пройти навчання за програмою підготовки офіцерів запасу (військова кафедра) в НАСВ.

Термін подачі документів до відбіркової комісії продовжено до 20.05.2022 року за адресою: м. Львів, вул. Сахарова 29А (Національна академія сухопутних військ) кабінет 3. Розклад  вступних випробувань буде доведено додатково.

Відбіркова комісія  тел. 050-500-17-97

з повагою, приймальна комісія програми підготовки офіцерів запасу Національної  академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного