Про проведення конкурсу на кращий дизайн інтер’єру Шевченківської авдиторії головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка (авд.311)

15.11.2023 | 10:26

Львівський національний університет імені Івана Франка  оголошує конкурс на кращий проект дизайну інтер’єру Шевченківської авдиторії головного корпусу (авд.311).

Мета конкурсу: визначити кращий проєкт для облаштування Шевченківської авдиторії головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка (авд.311).

Конкурсні пропозиції оцінюватимуть за такими критеріями:

• Мистецьке втілення національної ідеї
  • Естетика і функціональні можливості
  • Здатність до трансформації

Охочі взяти участь конкурсі повинні до 23.59 год. 30 листопада 2023 року надіслати відповідні матеріали на електронну пошту philology.faculty@lnu.edu.ua

Запитання щодо умов проведення Конкурсу можна надсилати за адресою philology.faculty@lnu.edu.ua