Про стажування професора Олени Галети в Гарвардському університеті

15.02.2023 | 16:39
Від січня до травня 2023 року професорка кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства філологічного факультету Олена Галета знайомитиме студентів Гарвардського університету з українською літературою та культурною традицією. Як запрошена професорка гарвардської кафедри слов’янських мов та літератур вона викладатиме курси “Модерна українська література: канон, спільнота і культурний досвід” і “Зрозуміти Україну: неповторні голоси та колективна уява”, відкриті для всіх охочих бакалаврів, магістрів та докторантів Гарварду і МІТ. Навчальні курси завершуватимуться медійним проєктом, у рамках якого американські студенти готуватимуть і модеруватимуть онлайн-розмови з сучасними українськими письменниками.
Крім того, Олена Галета представить свій дослідницький проєкт “Переміщена література: голос “другої статі” з “другого світу” у тревелогах Софії Яблонської”, базований на найновіших архівних дослідженнях, у гарвардському дослідницькому Центрі Дейвіса, а також виступить з доповідями про українську літературу під час війни в Університеті Вісконсину у Медісоні і в Нью-Йоркському університеті.