Про участь у Конкурсі есе до Дня Гідності та Свободи!

15.11.2021 | 12:03
Ми — українці, і ми — різні.

Різні за політичними чи релігійними переконаннями, різні за своїми особливостями та поведінкою.

Тим не менше, усіх нас об’єднує одна характерна риса — свободолюбивість, що пробуджує гідність.

Ще маленькими від наших батьків ми чули про Революцію на граніті та Помаранчеву Революцію, а підлітками — вже самі проживали події Революції Гідності. Усе наше університетське життя проходить у період війни (як інформаційної, так і військової агресії). Чи пам’ятаємо ми Україну іншою?

Профком студентів пропонує Вам поділитися своїми думками з нами у Конкурсі есе до Дня Гідності та Свободи!

💡 Умови конкурсу:
Написати есе на тему “Гідність як особистісна і соціальна цінність у період війни (інформаційної та у формі військової агресії).”

Формат файлу: DOC, DOCS або PDF
Розмір: до 500 слів
Шрифт: Times new Roman, 14 кегель, інтервал між рядками – 1,5.

❗️ Дедлайн: 17 листопада

Свої роботи надсилайте нам, заповнюючи гугл-форму за посиланням

ВАЖЛИВО: Ваші роботи будуть зашифровані задля об’єктивної перевірки робіт журі конкурсу.

Переможці конкурсу отримають справді цінні призи та багато цікавого! Про це — згодом!