Про відбір до участи у проєкті “Відкритий Університет Реформ 14”

15.09.2021 | 18:09
ВІДКРИТИЙ УНІВЕРСИТЕТ РЕФОРМ (ВУР) – це освітній проєкт для молодих людей до 25 років, які хочуть дізнаватися дедалі більше про реформи та долучатися до їх упровадження в країні вже зараз.
🚀 Тож разом почнемо масштабний шлях: від розбору більшості реформ України до справжньої реформаторської практики під час стажування та реалізації власних проєктів.
👉🏼14-й набір відбудеться онлайн, тому готуй каву/чай, заряджай гаджет та заповнюй анкету, щоб долучитися!
👉🏼 Великі зміни починаються з простих рішень, не гай часу та заповнюй анкету прямо зараз: https://cutt.ly/cWKNCT8.
Ти можеш стати ВУРівцем/кою, якщо:
🔹Ти студент/-ка або випускник/-ця ЗВО;
🔹Тобі до 25 років включно;
🔹Зацікавлений/-а у темах державної політики та реформ настільки, щоб віддавати їм частинки своїх субот;
🔹Бажаєш втілити власний проєкт або ж долучитися до командної роботи;
🔹Маєш змогу та величезне бажання пройти стажування у громадській організації чи державній структурі.
Що може дати тобі ВУР?
✅ 9 суботніх інтенсивів у форматі лекцій на тему реформ від провідних експертів країни;
✅ Додаткові тренінги для покращення особистих soft-skills у вечірній час, щоб зручно поєднувати з навчанням/роботою (ми піклуємось про тебе);
✅ Можливість втілити власний проєкт за підтримки організаторів, ментора та великої ВУР-спільноти;
✅ Досвід роботи у команді чи в її менеджменті;
✅ Стажування у громадській, благодійній організації або державному органі;
✅ Долучення до спільноти із майже 500 випускників програми.
🔺Важливо:
🔺Дедлайн: 24 вересня, 12:00
🔺Навчання проходитиме щосуботи з 16 жовтня до 25 грудня в онлайн-режимі
🔺Вартість – безкоштовно
🔺Відбір проводиться на конкурсній основі – всі кандидати отримають листа на пошту з описом подальших кроків.
Виникли запитання – пиши на oureforms@gmail.com, тема листа “Запитання. ВУР-14
Відкритий Університет Реформ реалізовує Центр демократії та верховенства права
Google Forms - create and analyze surveys, for free.