Про відновлення дистанційного навчання в Університеті з 14 березня 2022 року

10.03.2022 | 15:30

Шановні  викладачі та студенти!

До Вашої уваги важлива інформація:

З понеділка, 14 березня 2022 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка продовжиться здійснення освітнього процесу у режимі дистанційного навчання. Про це йдеться у Наказі Ректора № О-20 від 10 березня 2022 року «Про особливості організації освітнього процесу». Відповідне рішення було обговорено сьогодні на засіданні ректорату.

Так, режим дистанційного навчання у другому семестрі 2021/2022 навчального року триватиме з 14 березня 2022 року до видання окремого наказу.

Відповідно до Наказу, для здобувачів освіти, які перебувають у лавах Збройних Сил України, буде забезпечено надання академічної відпустки. Натомість для здобувачів освіти, які перебувають у підрозділах територіальної оборони або займаються волонтерською діяльністю при наявності підтверджуючих документів, а також, які перебувають у зоні ведення активних військових дій, буде забезпечено особливі умови навчання.

З Наказом можна ознайомитися за посиланням.

Бережіть себе! Україна переможе!