«Проблеми викладання української мови та літератури у середній школі»

28.09.2022 | 21:02

28 вересня 2022 року відбулося онлайн засідання круглого столу «Проблеми викладання української мови та літератури у середній школі». У засіданні взяли участь директор Буської гімназії ім. Є. Петрушевича Ольга Степанівна Антонишин, директор ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області Оксана Іванівна Левчук, директор ліцею № 51 ім. І. Франка Львівської міської ради Ірина Миколаївна Синявська, в.о. декана філологічного факультету доц. Роман Олексійович Крохмальний, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри української  літератури імені акад. М. Возняка Володимир Ількович Микитюк, гарант освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література) другого (магістерського) рівня, завідувач кафедри української мови ім. проф. І. Ковалика доктор філ. наук Зоряна Олегівна Купчинська, завідувач кафедри українського прикладного мовознавства проф. Ірина Миколаївна Кочан,  науково-педагогічні працівники філологічного факультету. Учасники обговорили актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній школі, інклюзивної освіти, потребу в формуванні інформаційно-цифрової  компетентності випускників ОП.  Директори ЗЗСО звернули увагу на високий професійний рівень підготовки випускників філологічного факультету за спеціальністю 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) ОС магістр, поділилися своїми рекомендаціями щодо посилення уваги до формування інклюзивної компетентності здобувачів ОП та знання ними цифрових  технологій, які особливо необхідні в сучасних умовах  пандемії і воєнного стану.